"Zázraky se někdy dějí." - Michael Jackson

Souhvězdí lásky - 16.kapitola

1. září 2014 v 17:54 |  Souhvězdí lásky-povídka
16.kapitola


Líbá mě dychtivě, nenasytně. Prsty mi jezdí po pokožce a pomalu sundává ramínka od šatů. Rozepíná mi zip a sundavá mi je. Michael sedí na rohu postele, sedám si na něj a knoflík po knoflíku mu ji rozepínám, pomalu mu rukama zajíždím pod košili, hladím mu hrudník. Objímá mě silnými pažemi, pevně mě k sobě tiskne a pokládá se i semnou na záda. Líbám ho, rukou mu zabloudím ke klínu, rozepínám mu zip. Michael mě v okamžiku přestává líbat, bere mi tvář do dlaní a se spokojeným výrazem v očích říká: "Jsi tak krásná…jsem moc rád, že jsem s tebou. Miluju tě."
"Já tebe víc…"líbnu ho na čelo a usměju se na něj. Michael vypadá trochu naměkko, asi je opravdu rád, že tu jsem s ním. Taky se pousměje, zableskne se mu v očích a znovu mě začne líbat. Obracíme se, sundavá si kalhoty, lehá si na mě, jednu nohu má mezi mými stehny a druhou má zvenku. Klínem se dotýká mého stehne, doslova mě to dráždí, už se ho nemůžu dočkat. Moje drzá ruku mu zajíždí pod trenýrky hraje si s ním. Michael se kouše do rtu, čím mě rozpaluje ještě víc. Cítím jeho teplou pokožku, jak také sálá nedočkavostí. Jeho teplý dech mi přistává na krku. Sundavá si trenýrky, a natahuje se do stolku pro kondomy. Zuby ho obratně rozbaluje a nasazuje si ho. Sundavám si kalhotky, Michael do mě jemně vnikne. Prohnu se v zádech a nabírám dech. Michael pokračuje v pomaloukném tempu, líbá mi ňadra, vzdychá mi do ucha stejně tak jako já jemu. Prsty mi dráždí bradavky, má mě v koních prstů. Přidává na tempu, jeho boky se energicky, vášnivě houpají. Chci, aby to byla dlouhá, nekonečná pouť… Nechci, aby to skončilo. Michaelovi těžkne hlas, jeho tělo doslova hoří, má žhavou pokožku, po vlasech mu stékají kapičky potu, dopadají mi na hrudník. Chvěje se vášní, přidává na intezitě, až to trochu bolí, ale bolí to krásně. Noří se do mě tak moc hluboko… V klíně se mi tvoří ten známý, krásný teplý pocit, postupuje do podbřišku, rukou, nohou a až do prstů. Jako bych se na chvíli dotkla hvězd, jako bych mohla lítat. Michael začne vzdychat a také prožívá ten krásný pocit, kouše se do rtů, paže se mu chvějí pod náporem toho pocitu tak, že si na mě musí lehnout. Vlhkým hrudníkem si lehá na ten můj stejně tak rozpálený. Už jenom spokojeně zapřede a políbí mě na šíji…
"Podívej se, už svítá."ležíme v posteli, když už je šest hodin ráno. Objímá mě ze zadu. Do pokoje pronikne jasný proužek světla. Už je to oficiální, moje návštěva u něj končí. Otáčím se k němu a dávám mu polibek na dobré ráno.
"Budeš mi chybět."vede mě k autu, objímá mě okolo ramen, já ho objímám okolo boku.
"Vždyť ty mě taky…"líbá mě do vlasů. Nemám podpatky, tak se pro polibek musím pořádně natáhnout, bere si mě do náručí, tiskne mě k sobě a vysazuje mě do úrovně jeho úst.
"Čtrnáct dní…"
"Uteče to jako voda."utěšuje mě. Připadám si jako puberťák.
"Máš pravdu…"
Bože, já to už bez něj nepřežiju! Achjo… Do bytu naproti se přistěhoval nový, mimochodem moc hezký chlap. Jmenuje se Oliver, je z Austrálie. Mám takový dojem, že tenhle dům je plný přistěhovalců, já s bráchou, Uma, Oliver… Je to docela legrační situace, protože jsou tu jediní dva američtí rodáci.
Není moc co bych dělala, tak se poflakuji s jednou mou známou po městě, nebo jsem v parku.
"Co by jsi řekla na to, kdybychom příští týden zajeli do Francie?"
"…."
"Rose?"zavolá Michael do telefonu.
"Jo, jo, jo, jo!"pištím nadšeně.
"Hehe…dobře, Kenn taky nebude mít příští týden čas, takže vše může proběhnout hladce…"
"Jsi úžasný…"mám obrovskou radost…i když čekat na tohle malé dobrodružství se mi opravdu týden nechce… V sluchátku slyším, jak zřejmě Michael zavřel dveře: "Co máš na sobě?"laškovně se ozve v sluchátku.
"Nic. Chci říct, nic ti nebudu říkat!"
"No tak…"zaprosí.
"Mám na sobě ty bílé šaty…a pod nima jenom kalhotky…"
"No…?"chce, abych pokračovala.
"Kecám, jsem ve vaně!"směju se a pokládám telefon. Sám říkal, že se na něj pak budu těšit víc a na takovéhle věci po telefonu jsem nikdy nebyla…
"Brácha? Potřebovala bych si s tebou promluvit."
"Jasně…"dopijí zbytek piva a spokojeně se na mě koukne.
"Víš, poslední dobou tady moc nejsem…vím, že je těžký si toho všimnout, když ty tady taky moc nejsi, ale…někoho mám."
"Vážně? Koho? Davide ze shora? Ten po tobě jede už od začátku!"vášnivě začně hádat, kdo je mým nápadníkem…
"Víš…Davidovi je skoro padesát… On to vážně není." Jsem trochu zklamaná z toho, jaké nízké šance na navázání vztahu mi brácha dáva, vždyť sakra chodím s Michaelme Jacksonem! Bráchova reakce se moc nelišila od mojí představy, kdy se nadšeně směje a nemůže tomu uvěřit. Chce se s ním sejít.
"Rád! Můžeme jít na večeři do města, nebo kam budete chtít."dává nám na výběr.
"Díky moc, je z tebe celej unešenej."směju se. Jsem ráda za Michaelovu vstřícnost.
"A ty snad už nejsi?"
"Jsem a moc… Jsem z tebe tak unešená, že vždycky když tě vidím, znervózním, musím se smát… Jsem z tebe moc unešená, nejvíc, když mi řekneš něco hezký…anebo když se na mě koukneš tím tvým pohledem…"
"Mým pohledem?"zadívá se na mě.
"To je přesně on…ten vlídnej pohled."
"A co se ti ještě líbí, hmm?"objímá mě.
"Tohle."
"A co ještě?" Políbím ho a znovu dodám: "Tohle…"
"A tohle?"mazlí se semnou… Nejde ho nemilovat.

První den, poté co jsme už spolu mohli být byl perfektní. Druhý den jsme šli na schůzku s bráchou…takže moje nadšení o trochu opadlo, i když se zdálo, že si spolu náramně rozumějí… Už jsem měla v hlavě Francii, Paříž, víno, evropský vzduch, moji lásku a hotelový pokoj.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Simoňka Simoňka | E-mail | Web | 1. září 2014 v 22:42 | Reagovat

áááááááááááách... výborne takéto kapitolky mám presne rada, tak to má byť :* vášnivé, milostné ale aj plné citu paráda... a na paríž sa teším... mesto lásky, čo ak sa v ňom zrodí aj pariska? hmmmm... za uváženie to stojí :)

2 vercajackson vercajackson | Web | 1. září 2014 v 23:37 | Reagovat

:-)  Uvidíme...  Ale nápad je to dobrý...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama