"Zázraky se někdy dějí." - Michael Jackson

Souhvězdí lásky - 15.kapitola

29. srpna 2014 v 20:27 |  Souhvězdí lásky-povídka
15.kapitola
"Půjdeme spolu někdy do kina?"vypadne ze mě poté, co jsem přemýšlela nad tím, že mě nebaví být stále zavřená jenom doma.
"Dobře a na co by jsi šla?"
"Na moji schůzku s Michaelem Jacksonem, ne s nějakou maskou."
"Chci abys věděla, že jsem ti říkal, že to není dobrý nápad. Půjdou po nás novináři a lidi až se dozví, kdo tam je."říká mi narovinu.
"Já to přežiju, o to se neboj." Nemůže to být tak hrozné. Nebo snad ano?
Během týdne jsme byli s Kennem několikrát na schůzce v restaruaci a kavárně, Michael neměl převlek, moc lidí si ho nevšímilo, alespoň mě to tak přišlo. Ovšem příští dny se objevily fotky a hromada článků, většina jich mluvila o spolupráci jich dvou a pak ještě pár z nich mluvila o Michaelově vzhledu a další mluvili "o té blonďaté ženě", která s nima byla na všech schůzkách. Trvalo jim několik dní, než vůbec zjistili, že jsem Kennovou asistentkou. Docela by mě zajímalo, kde to zjistili, nikdo mě vpodstatě nezná. Je to sice trochu dětinské, trapné možná, že pro někoho až urážlivé, ale všechny ty články jsem si schovala. Bylo to poprvé, co jsem se dostala do novin, myslím si, že i nejspíš naposledy.
Když jsem se vracela do svého bytu, okolo chodili stěhováci, vycházeli z Umina bytu.
"Neříkala jsi, že se budeš stěhovat tak brzy…"říkám trochu vyčtítavě v poloprázdném bytě.
"Rozhodli jsme se s Joshem mít dítě. A navíc, proč mít dva byty, když už jsme spolu?"
"Já vím, ale…budeš mi chybět!"objímám ji a poté dopíjím zbytek vína, které jsem přinesla na rozlučku s ní. Achjo… Proč chce mít proboha už děti? Vždyť jí je dvacetšest let…. To nechce ničeho dosáhnout? Ta holka by mohla mít tak dobrou budouctnost. Chlubím se tím i Michaelovi.
" Takže ty děti nechceš vůbec?"drží mě za ruku, když vysedáme z auta na ulici a jdeme do kina. Máme s sebou, prý pro jistotu, Johnna z ochranky.
"To neříkám, ale…necítím se na to, abych se připravila o dobrou kariéru, o užívání si života. Dítě znamená hromadu povinností. Možná až tak ve třicetidvou… Je ještě moc brzy, alespoň pro mě."
"Doufám, že ty děti budeš mít jednou se mnou."nervózně se rozhlíží po okolí.
"To i já…budou po tobě krásné, nadané a hodné."
"Já doufám, že budou podobné tobě."
Kupuji nám lístky na Pretty woman, Michael čeká opodál, ne lidem zrovna na očích.
"Můžeme?"nastavuji mu paži a hraji si na gentlemani ve starých černobílých filmech.
"Můžeme."přijímá moji výzvu a jdeme do sálu. Mámé lístky do zadní řady hned na kraj, což je ideální. Nikdo si nás nevšiml, lidé kontrolují, jestli mají vypnuté telefony, ládují se popcornem, jiní zase sprostě nadávají na zpoždění promítání, páry se navzájem krmí popcornem nebo se líbají. Tohle už dávno není naše kategorie, jsme dospělí, sice zamilovaní až po uši. Ale tohle? Ne. Možná se pletu…zrvona, když mi to projíždí hlavou, Michael mě políbí…
Film byl moc fajn, romantický, legrační a trošku snílkovský. A v podání Julie Roberts a Richarda Gera, co víc si přát? Michael se šíleně rozesmál, když si Julie zpívala písničku od Prince-Kiss. Myslím si, že se smál hereččiným schopnostem, co se týče zpěvu a samozřejmě Princovi…nevypadá to, že by ho měl zrovna rád.
Ovšem vše dobré mizí ihned poté, co se rozsvěcejí světla a lidé začínají vycházet z kina. Jsem sice mezi prvními, kdo sál opouští, ale už tehdy slyšíme křik a vyvolávání jeho jména. Bere mě za ruku a běží se mnou rovnou k východu. Tam už je Johnny a ten nás vede přímo do auta. Připadám si jako bych byla nějaký zločinec a pronásledovali mě policajti a lidi je naváděli kudy jsme běželi…
Jsem poněkud vyděšená ještě cestou domů, Michael mi to tak trochu vyčítá, nedivím se, říkal mi to. Měla jsem ho poslechnout…tohle opravdu nedávám… Vážně nevím, jak to půjde dál… Michael to velkoryse přešel, ale za to jeho manažer ne.
"Jsi v pohodě?"ptá se mě okamžitě poté, co nastupujeme do auta.
"Jo..nejspíš." A přesně v ten okamžik jsem si uvědomila, že pokud to nebude jenom nevyhnutelně nutné, nebudu s Michaelem nikam chodit… Alespoň ho do toho nebu nutit. Asi bych se měla naučit Michaela poslouchat.
Hrajeme šachy a já né a né vyhrát… Michael je docela těžký soupeř. Je to už poslední den, co spolu můžeme kvůli Kennymu být.
"Budeš mi chybět."
"O to víc se budeš těšit na to až se zase uvidíme…"směje se a dělá poslední tah, kterým vyhrává.
"Nenávidím tě…"
"Taky tě miluju!"se smíchem se ke mně naklání s polibkem.
"Tak co si budeš přát?"ptám se ho, domluvili jsme se, že vítěz může mít jedno přání.

"Nechceš jít spát ke mně?"vyměním si s Michaelem pohled a běžím rovnou k němu do ložnice. On mě se smíchem dohání a líbá mě na posteli…


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Simoňka Simoňka | E-mail | Web | 30. srpna 2014 v 13:29 | Reagovat

líbá, mně na posteli.... to má byť posledná veta???? Naozaj??? prosím dokončiť!!!! ihneď, detaily!!!! :-P  :-P  :-P no kino, romatika Pretty Woman, super, no útek, to je ako z hororu.... :-? som rada že to prežili, pokračovaniéééé pls :*

2 vercajackson vercajackson | Web | 30. srpna 2014 v 14:14 | Reagovat

Nemusí být každá druhá kapitola HANBATÁ! :-D  A co se týká útěku, četla jsem od Michaela, že mnohdy mu rvali vlasy  a škrábali, tak jsem se tím tak trochu řídila.. :-D :-)

3 Simoňka Simoňka | E-mail | Web | 31. srpna 2014 v 16:57 | Reagovat

Ale chýba mi to, tie hanblivé kapitoly :-P áno, nemal to ľahké, ale čo čaká keď je tak sexy len že fanynky budú šalieť

4 vercajackson vercajackson | Web | 31. srpna 2014 v 18:05 | Reagovat

:-D Neboj, takovéhle kapitolky taky budou! :-) Na navnadění...bude to ta další. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama