"Zázraky se někdy dějí." - Michael Jackson

Souhvězdí lásky - 11.kapitola

16. srpna 2014 v 18:30 |  Souhvězdí lásky-povídka
11. Kapitola


Probudí mě šťouchání do boku.
"Michaele, nech mě ještě chvíli…"šťouchání pokračuje a zesiluje. Naštvaně otevírám oči, přede mnou si sedí šimpanz v džínovém oblečku. Chvíli na něj civím, on civí na mě, až se dám na útěk a to i s křikem, zabalená do deky.
"Michalé!"ječím a běžím do haly, opičák mě s chutí pronásleduje.
"Co se děje?"přilítne konečně Michael s tváří od holící pěny a se strojkem v ruce.
"Ta opice! Co dělala v posteli?!"schovávám se za něj.
"Bublessi! Jenom jsem se chtěl oholit, otočil jsem se a on už tam nebyl. Nevěděl jsem, že jde za tebou."vysvětluje situaci.
"Nic ti neudělá. Je hodný. Bublessi, pozdrav."dává důraz na poslední slovo a ukáže mu gesto. Bubless se zapře tlapami o zem a jedním skokem je u mě. Natahuje ke mně ruku.
"Páni…no… Ahoj."třesu si s ním rukou a usměju se na ty moje dva opičáky, jsem velice mile překvapena…
"Ty se jdi oholit. My si už budeme rozumnět."beru šimpanze s sebou do ložnice, házím na sebe župan a jdu provést můj tajný plán. Potichounku se sunu spolu s Bublessem do Michaelovi ložnice. Je vážně krásná. Je tu hromada obrazů, na stolcích má rámečky s fotkami, knihy, notesy a další a další věci. Postel po něm voní. Sedám si na kraj a dlaněmi jezdím po jemné materiálu. Má přímý výhled na jezero. Nad postelí vysí obraz Michaela s velikány, jako je Walt Disney, Charlie Chaplin, J.F. Kennedy, Albert Einstein, Elvis Presley, Thomas Edison, Abraham Lincoln a Little Charlie. Je to zosobnělá verze "Poslední večeře" od Leonarda da Vinciho. Na levém nočním stolku leží Bible. Vypadá ošoupaně, což zančí, že ji hodně používá. Vedle Bible mu pokládám můj dárek. Je to velice stará kniha, ještě po rodičích. Je to první vydání Medvídka Pú od Alana Alexandera Milneho. Je z roku 1926, doufám, že ji nebude mít. Dala jsem mu tam vzkaz: "Sice stará, ale krásná. Tak jako láska sama. Pro tebe-já." Zabalila jsem ji do papíru, aby měl překvapení. Bubless ji jde ihned zkoumat a schazuje tak asi tři knihy a bloky na zem.
"Psst!"dávám si prst na rty a sbírám věci. Dávám je vedle mě na postel. Z jednoho bloku vykukuje fotografie. Palcem ho rozevírám u fotografie. Jsem to já. Je to jedna z fotek, co jsme fotili v Africe u lvů…Na stránce odkud je fotka je poslední věta: "I really love her so much. I don´t wanna lose her.". Vše dávám na své místo a pomalu s Bublessem opouštím místnost.
Michael nechtěl skrýt nic choulostivé, nic za co by se mohl stydět. Jenom nechtěl, abych k němu pronikla tak blízko a nezranila ho. Chtěl si zkrátka uchránit ten poslední kousek, co mi neukázal, jenom pro sebe Nechtěl mě brát tam, kde byl sám se sebou. Chtěl vytvořit něco společné tam, kde nebyl nešťastný. Vypadá to, že tam ženy nechodí. Vypadá to, že tam spí sám. Sám, když to nejvíc potřebuje.
"Michaele..?"sedíme u grilu na terase a dojídáme právě ugrilované kuřátko.
"Ano?"usměje se tak spokojeně, jak jsem ho, kdy jen viděla.
"Mohla bych se jít vykoupat v bazénu?"
"No…no…"hraje si se mnou a kouše se do rtů.
"Michaele…"zaprosím.
"No! Máš plavky?!"připomíná mi Madagaskar.
"Ne, ale ty budeš tak hodný a půjčíš mi na sebe tričko, že?"
"Jestli chceš…mě by ale nevadilo, kdybys byla bez trička." Dává mi bílé tričko a on si bere černé plavky, bere nám s sebou i župánky.
Voda je moc příjemná. Plaveme, blbneme, užíváme si léta. Michael si mě k sobě přivine a líbá mě. Rukou mi zajíždí pod promočené tričko a sahá mi na prsa. Chytám ho za zadek a tlačím ho k sobě. Rukami mu jezdím po pažích a hrudníku.
"Jak se to stane, že to je vždy tak nevinné a skončí to vždycky v posteli?"zasměje se Michael, ale nevypadá, že by mu to vadilo. Lezeme ven z bazenu a jdeme zabaleni do županu do postele. Nese mě v náruči a pokládá mě na záda do měkké matrace. Stahuje mi nacucané triko vodou a s plácnutím ho hází na zem. Líbá mne od úst, přes prsa až po pupík. Prsty se dotýkájí mojí rozehřáté kůže, laskají ji. Vzrušením se celá chvěju. Sundavám mu plavky. Překulíme se a já jsem nahoře. Hrudník se mi klene do toho jeho. Líbám ho a rukou mu zajíždím na klín. Michael už je tvrdý. V obličeji má výraz vášně, nebezpečný a divoký. S lehkostí si mě překulí zpět na záda a pomalu do mě proniká. Prohýbám se v zádech. Michael zasténá a skousává si ret. Tempo se pomalu, ale jistě zrychluje. Ale je jemný, je úžasný. Na čele mu nabýhá žíla, i na rukách má naběhlé žíly. Kapičky potu mu stékají po hrudi a zastavují se o černé, jemné chloupečky. S polibkem mě polehtá vlasy na obličeji. Dech i tep nám oběma zrychluje. Michael přiráží a přiráží. Jde do mě hlouběji a hlouběji. Z úst mu znovu vyjde sten. A už je to tady…proudí mnou magická energie, která si hraje s mým tělem a kroutí ho do nádherného opjení. Nehty mu škrábu do zad. Michael zaklání hlavu s narůstajícím sténáním si olizuje rty. Se skousnutím rtu se na mě hroutí. Oba dva těžce oddychujeme a spokojeně na sebe koukáme.
"Miluju tě."líbám ho. Vrací mi polibek. Bere si na sebe trenýrky a s pohlazením odchází z pokoje. Dávám si ještě odpočinek, beru si na sebe kalhotky a poté jdu za ním. Je v kuchyni, popíjí džus.
"Zahraješ mi něco?"
"Já moc nehraju…moc dobře víš, že jsem zpěvák."přejíždí si mě pohledem a zastavuje se u prsou.
"Jestli ti to vadí, půjdu se obléknout."zakrývám si prsa.
"Nevadí mi to, moc se mi líbí."objímá mě a líbá na krk "A jak píšničku si budeš přát?"
"Every breath you take…od The police?" Sedá si na židličku a bere si do ruky smyčec. Sedám si na něj a beru mu tvář do rukou: "Jen chci, abys věděl, že jsem s tebou moc šťastná…moc."
"Já taky…moc."zvedám se, aby měl dost prostoru pro hraní. Ale on mě k sobě pevně přivine a bere do ruky basu. Opírá mi ji o záda a začíná hrát. Každý tón mi projíždí tělem. Cítím jeho tlukot srdce na tom mém a musím říct, že jsou na stejné vlně. Na večer jdeme na kolotoče, dáváme si závody na autíčkách (vyhrávám, Michael jezdí tak bláznivě, že předníma kolama najel do jezírka) a procházíme se po osvíceném Neverlandu.
"Michaele…můžu se zeptat, od čeho máš ty malé skvrnky, třeba na ruce?"
"Docela mě překvapilo, jak dlouho ses vydržela nezeptat... To je kožní nemoc… Když jsem měl ještě tmavší kůži, objevili se mi bílé skvrnky. Nedá se to nijak léčit. Prostě bych byl flekatý, tak jsem byl na kúře, kde mi zesvětlili pigment, ale zůstalo mi pár těch tmavších skvrn."
"Aha…to je mi líto… Ale vypadáš fantasticky."
"Už vidím ten poprask v novinách, až bude víc fotek…"
"Žádný poprask nebude. Já jim to všem vysvětlím."špulím hruď v před a zakláním hlavu, hraju si na namyšlenou, chci ho rozesmát. Koukám po něm a pochoduju dopředu. V tom narážím hlavou o větev a to mě pokládá na trávu.
"Jsi v pohodě?"žene se ke mně.
"Jo, jo…asi mám jenom otřes mozku."směju se. Michael se svalil vedle mě na zem a smál se až brečel. Mě to už tak moc vtipné nepřišlo…
"Ta boule není skoro ani vidět…"hladí mi hlavu sedíc v kině.
"To není fér… Chci aby ses zasmál a stane se mi tohle!" Díváme se na Hřísný tanec… Možná, že se kvůli titulkům budu cítit trochu důležitěji. To by je ovšem Michael nesměl na konci vypnout. Dojíždíme zpět domů na golfovém vozítku. Už ulehám do postele a čekám, až se vrátí Michael do postele. Šel si pro Bibli…
"Páni, moc děkuju!"sylším ho křičet z chodby a ještě ho ani nevidím. Skáče do postele a máchá mi před obličejem darovanou knihou.
"Není zač…"
"Ale je…díky. A ten vzkaz…pravdivý, lásko."

"Tím jsi chtěl říct co? Že jsem taky stará jako láska? Fajn, dobrou noc."otáčím se k němu zády a čekám na reakci. Šťouchá mě do žeber a lohtá. Prsty mi přidrží bradu dává mi polibek na dobrou noc.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Simoňka Simoňka | E-mail | Web | 16. srpna 2014 v 22:49 | Reagovat

jééééj... toľko potešenia na večer :-P  :-P milostná scéna, ani som nedýchala iba, oči vypleštené na monitore a sliny mi tiekli prúdom, ách... :-P  :-P a Mike má novú knižku, aké milé :-)  :-) ikeď čo sa ich dvoch týka nekúpila by som Macka pú, ale skôr Kamasútru :-D  :-D a bazén, a ešte Michael hral... som hotová... lietam v oblakoch ;-)

2 vercajackson vercajackson | Web | 17. srpna 2014 v 0:57 | Reagovat

Kamasútru... :-D no, myslím, že v tom jsou už oba zběhlí! :-D jsem ráda, že díl potěšil

3 Simoňka Simoňka | E-mail | Web | 17. srpna 2014 v 10:08 | Reagovat

Potešil.... a poteší aj ďalší :-D ach, pardôn, načo kamasútra, zabudla som, oni dvaja ju vymysleli... :-D Mike laškovník :-P  :-P

4 vercajackson vercajackson | Web | 18. srpna 2014 v 11:49 | Reagovat

Co myslíš, když byl Michael takový knihomol, našla by se u něj takováhle knížtička? :-D Já si myslím, že ano.

5 Simoňka Simoňka | E-mail | Web | 18. srpna 2014 v 12:12 | Reagovat

[4]: ja nevem pri Michaelovi je všetko možné.. ale myslím si, že ak u a,tak mu u určite kúpila dáka ženská.... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama