"Zázraky se někdy dějí." - Michael Jackson

Souhvězdí lásky - 7.kapitola

21. července 2014 v 14:37 |  Souhvězdí lásky-povídka
7. Kapitola


Zbytek naší dovolené, co se týče sexuálních hrátek se moc nelišil. Ale nic nemůže trvat věčně, vracíme se domů… Je to docela smutné… Připadá mi to, že se k Africe vztahuje stejné úsloví jako k Las Vegas: "Co se stane v Las Vegas, tak tam taky zůstane." Odjíždíme brzy ráno, asi v osm hodin jsme na letišti.
Sedíme už v letadle a díváme se z okénka, držíme se za ruce a já se už nemůžu udržet: "Michaele? Jak to všechno vůbec bude?"
"Jak by to mělo být?"zaráží se, oba zjišťujeme, že nemáme ani ponětí, jaký druh vztahu chce ten druhý.
"No, já bych to zatím vůbec nikomu neříkala…protože, máš před albem a bylo by to…"
"Taky bych o tom raději pro začátek mlčel…navíc, bude to větší dobrodružství.
"A jak to bude se sexem?"zaječím bezmyšlenkovitě na celé letadlo.
"Víš co? Já si teď dojdu na záchod. Jestli chceš vědět jak to bude, přijď tam za mnou, ok?"políbí mě na konci věty a rukou mi sáhne na ňadro. Michaele? Ty zvíře…jak tedy chceš no…"objetuju" se pro sex v letadle! Ještě sedím na sedadle a už si dopředu rozepínám košili.
"Rose? Mohla by jsi sem?" Když procházím okolo letušek zazubím se na ně a prohodím: "Nejspíš má nějaké problémy! Asi se mu zasekl poklopec."
"Pojď ke mně."táhne mě k sobě a vášnivě mě líbá. Bere mě za boky a vysazuje mě na umyvadlo. Rozepínám si poslední knoflíky, tisknu ho k sobě co nejblíž. Sundavá si kalhoty a já si zvedám sukni. Vstupuje do mě a já vzdychnu. Vzápětí mi dává ruku na ústa se slovy: "Pamatuješ? Nikdo o tom nesmí vědět… Ani slovo, ani hlásku…"
Kývnu, je to vzrušující hrát s ním ty jeho hry.
"Nehýbej se…"jednou rukou se mi podmotává okolo kolene a nedzvedává mi tak nohu, druhou ruku má na mém krku. Políbí mě a lehce mě kousne do rtu. Je to daleko víc vzrušující, když se nesmím ani ozvat ani hýbat. Pomalu rozhoupává boky do té známé melodie milování… Zrychlí a já znova vypustím sten z úst. Michael ještě víc přidá na intenzitě, vídím, že si přeje, aby tuhle hru vyhrál… Mlčím, ale myslím, že se zblázním…zakláním hlavu, ale Michael mi ji ihned vrací do původní polohy. Dívá se mi přímo do očí, rukou mi zajíždí do podprsenky a hladí mi ňadro. Za okamžik se zamračí a začne si kousat do rtů. Nárazy jsou čím dál tím tvrdší a já mám pocit, že snad vybuchnu. Zarývám mu nehty do zad a kroutím se pod náporem jeho pohybů. Nemůžu si pomoct.
"Řekni, že mě miluješ."přikazuje mi udýchaným a chraplavým hlasem.
"Miluju tě…"zavrčím zadýchaně a zatnu párkrát pánevní svaly, čímž Michaela udělám. Svalí se na mě a unaveně oddychuje. Odfoukávám si vlasy z čela a cynicky pronesu: "Tak to by šlo."
Michael se zasměje a zapíná si kalhoty. Zrovna když se vracíme, pilot ohlašuje, že už jsme v USA. Znovu se mě zmocňuje strach z toho, jak to všechno bude. Michael mě chytne za ruku a a usměje se na mě, poté otáčí hlavu k notovému papíru a píše do něj.
Vysadil mě u mého domu a pomohl mi s kufry do výtahu a odjel.
"Ahoj."zdravím hubenou krásku v Rickově košili s mým hrnkem v ruce.
"Ahoj, ty musíš být Rose."jde ke mně a podává mi ruku, abychom si potřásly.
"A tohle musí být můj hrnek."jízlivě špitnu a natahuju ruku pro hrnek. Emily se ovšem nezvdává a chce mi padnout do oka: "Jsi krásně opálená."
"Byla jsem v Africe. Kde je Rick?"
"V koupelně, holí se."
"Ahoj Richie…"sedám si na zavřený záchod a sleduju bráchu omotaného ručníkem skrze páru v koupelně.
"Ježiši, co tady děláš?"
"No, nebudeš tomu věřit, ale bydlím tady. Zbal si tu svojí antilopu a jděte k ní, já jsem byla v Africe, mám za sebou dlouhej let. Chci mít byt jeden den pro sebe."a navíc už je pět hodin, takže na moc dlouho ho nevyhazuji.
"Jen se oholím… A neříkej jí antilopa."
"Antilopa by se taky měla naučit, že z mého hrnku od babičky se nepije."plácnu bratra po zadku a mizím u sebe v ložnici. Na chvíli si zdřímnu a doufám, že už jsou moji "osydlovatelé" pryč. Stojím s hrnečkem čokolády u okna a koukám ven na hvězdy. Měla bych zavolat mámě. Ale jak jí takhle po telefonu řeknu, že chodím s Mikem? Budu jí muset napsat dopis. Na záznamníku je jeden vzkaz.
"Ahoj, to jsem jenom já. Miluju tě. Dobrou noc. Uvidíme se v práci." Krátké, stručné, výstižné a sladké. S tímhle se mi bude spát mnohem lépe…
V práci to hrajeme docela dobře, ale na konci schůzky už oba chceme, aby sme spolu byli sami. Od doby, co jsme se vrátili, což je pět dní i s víkendem, jsme se soukromě viděli jenom jednou a to bylo včera… Jen tak mimochodem, do práce vstávám o hodinu dříve, mám dojem, že bych mohla létat. A navíc, stále na sobě cítím jeho vůni. Naliju do sebe čaj a s předstihem jdu nakoupit, abych i do práce dorazila co nejdřív. Beru si taxi, jelikož do studia je to docela daleko. Až na místě zjišťuji, že mám půlhodinový předstih. Ale nevadí. Vylepšuji Michaelovu kresbu. Něco obtáhnu, něco ugumuju…ale stále nemám ty oči.
"Ahoj, jste to vy..?"naproti mi stojí blonďatá, hubená ženská osoba v černém sáčku s výstřihem až do poloviny trupu a s kraťounkou zlatou sukničkou a luská prsty, jelikož si nemůže vybavit moje jméno.
"Dobrý den, Rose Williamsová. Dělám pro Kennyho."usměju se.
"A jak vám to jde?"vyzvýdá Madonna.
"Ale dobře, projekt se docela pohnul, je to na dobré cestě. A navíc, teď s Michaelem spím já."…
Raději ne. Raději jí vyškrábu oči. Nebo jí pomuchlám tu její plastiku?
"Jde nám to skvěle. Michael se moc snaží…za chvíli tady bude, jestli si s ním budete chtít popovídat."
"Vážně? Tak to tady počkám…"sedá si vedle mě.
"Á taky jste ho malovala?"pokládá prst na můj výkres.
"Ano, ale není to ještě hotové."okamžitě balím výkres do desek a pokládám si je na klín.
"Hmm…jak se vám líbí?" Počkat, počkat! Co když s ním spíme obě?
"Asi jako každé ženě."snažím se neprozradit, ale zároveň ji chci i naštvat.
"Každá žena s ním nepracuje."
"Je fajn, je s ním legrace a ví, co má dělat."
"A hele, už jsou tady!"spráskne ruce a vyskočí ze sedačky na nohy. Ječí totožně jako ve filmech zazobané tetičky. Až na ten rozdíl, že ona je hezká.
"Ahoj."řeknu na přivítanou a okamžitě jdu ke Kennymu. Všímají si jenom jí.
"Prosím, Kenny, podržíš mi to?" Je mi špatně, odskočím si." A opravdu mi špatně je. Je mi z toho všeho zle. Oplachuju si tvář a civím na sebe do zrcadla. Alespoň trochu jsem se uklidnila, ale musím zpět. Kenny stojí ve futrech od nahrávací komory: " Roselline, co zase vyvádíš?"
"Omlouvám se, zamotala se mi hlava, už jsem ale v pohodě."
"Až ti bude příště blbě, zůstaň doma, ano?" Tím mi tak trochu připomněl jeho heslo: "Jestli to nemůžeš udělat pořádně, nedělej to vůbec."
"Kenne, jsem taky jenom člověk."
"A lidí umí chodit, nebo tam snad chceš odnést?"uvolňuje mi cestu. Jak jsem mohla na tu Madonnu zapomenout, to vážně nechápu. Zbytek schůzky se nazpívává píseň "In the closet". Šéf měl pravdu, bylo by lepší kdybych dneska zůstala doma. Tohle je perfektně posranej den. A abych vše vyžehlila, pozvala jsem "K" na oběd.
"Děje se něco? Chceš mě vyhodit, nebo jsem něco udělala?"provinile ale zároveň dotčeně jsem hlesla se strachem v hlase. Kennovou reakcí byl smích.
"Co je ti k smíchu?"začínala ve mně narůstat zloba.
"Holka, věř mi, že kdybych tě chtěl vyhodit, budeš o tom vědět jako první." Šťastně si oddychuji: "Ale proč se poslední dobou chováš tak…"
"Jak?"ostře zareagoval. Mlčky jsem bouchla hřbetem ruky do stolu.
"Takhle!"
"Mám toho moc. Ale bude to zase OK. A co ty a Michael?"

"Promiň, ale už budu muset letět domů." Milý Kenne, kdybych to věděla aspoň já sama… 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Simoňka Simoňka | E-mail | Web | 29. července 2014 v 13:08 | Reagovat

chudák Mike sa vraj bál lietania.. no asi to bude tým, že nemal takúto spoločnosť :-P  :-P  :-P to musel byť určite nazabudnutelný let :-P  :-P chcú to držať v tajnosti to bude vzrúšo :-D  :-D a Kenne, čo to máš za blbé otázky hrdličky si už hrkútajú :-P

2 verca jackson verca jackson | 29. července 2014 v 15:58 | Reagovat

Cetla jsem, ze letani se bal jenom v noci.nevim no :-) a opet jsem se sekla v psani. Nevim o cem psat dal... no doufejme, ze prijde inspirace

3 Simoňka Simoňka | E-mail | Web | 30. července 2014 v 12:08 | Reagovat

[2]: nesekla si sa v ničom.... je to skvelý diel, celá poviedka je super a keásne sa to medzi nimi rozbieha.... a milostnú scénu v lietadle.. fú si originálna, to je aj nad moje sily... len píš ďalej, ide ti to skvele... je to vtipné, milé, aj vášnivé, napínavé a hlavne píšeš pútavo a živo :-D  :-D

4 verca jackson verca jackson | 31. července 2014 v 0:35 | Reagovat

Moc děkuju za pochvalu! To vážně moc potěší! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama