"Zázraky se někdy dějí." - Michael Jackson

Souhvězdí lásky - 6.kapitola

16. července 2014 v 23:29 |  Souhvězdí lásky-povídka
Doufám, že se mnou budete mít soucit, v jistých scénách! Je mi teprve 16! :-D


6. Kapitola

Po vykoupání mi Michael slíbil ještě jedno překvapení. Dojeli jsme na lví farmu. Výběh pro ně byl vytvořen vysokou železnou konstrukcí. Nejčastěji zde měli raněné lvy, které po vyléčení pustili zpět do přírody. Ovšem mají tu také vyjímky, tři si tu nechali, protože, se domnívají, že života venku už by nebyli schopní.
"Jestli chcete, můžete si je pohladit, nic vám neudělají."zubí se na mě černoch v bílém tričku a hnědých kraťasech, ukazuje směrem, kde jsou oni tři lvi. Vyděšeně se kouknu na Michaela. Vždy jsem měla z takovýchto zvířat strach. Ale vypadá to, že Michael chovateli důvěřuje. Chovatel nám otevírá bránu a pouští jednu lvici ven.
"Téhle je už patnáct let. Už je docela stará, ale je hodná, tady žije už pět let."škrabe ji za ušima. Zdá se mi jako by lvice zapředla jako normální kočka. Jdu k ní pomalu s rozvážnou chůzi, bojím se větších a nebezpečných zvířat. Lvice sotva co jsem se dostala do její blízkosti začala o mě otírat a očuchává mě. Pohladím ji po hřbetu, v tomu si lvice lehá na zem na záda a packama mácha ve vzduchu. Se smíchem si s Michaelem vyměníme pohledy a klekáme si k ní na zem. Tak tohle bude jeden z mých největších životních zážitků. Je jako pes! Leží si tam a nechá se škrabat. Stavím se na nohy, protože je už mám přesezené. V tom se ale vymrští i lvice a skáče na mě, což jsem samozřejmě nečekala. Svalaly jsme se obě na zem. Michael běží do auta. Po sléze zjišťuji, že pro foťák. Chovatel mě ještě chvíli mučí, ale potom Aiše (jméno onoho krásného zvířete) říká, aby ze mě slezla. Uděláme ještě pár fotek a vracíme se domů. Už jsou zase čtyři hodiny. Sedíme na verandě a užíváme slábnoucího slunečního svitu.
"Víš, chtěl jsem se jenom, tak pro zajímavost zeptat…"
"Ano?"cítím se jako tehdy na mém balkoně, když mi řekl, že ví, že Richard je můj bratr.
"Nevíš náhodou, jak se to stalo, že jsem se probudil nahý?"musím odklonit hlavu, jinak bych při pohledu do jeho tváře vybuchla smíchy.
"Nemám nejmenší ponětí."
"Vážně?"podezíravě na mě kouká.
"Ano…jenom jsem ti svlékla košili a kalhoty… Co jsi dělal s tím zbytkem pod tím je mi záhadou."se zvonivím smíchem se dotknu jeho dlaně. Jsem trochu v šoku, když mi tělem projede takový ten studený pocit…ze zadu od krku se přetočí do žaludku a od tamtud projde až do konečků prstů na nohách. Cuknu rukou zpět.
"Děje se něco?"reaguje na mé zaváhání.
"Ne, nic… jenom jsem si uvědomila, že jsem ještě vůbec nezavolala domů…"
"Co zapomenou na to, co je doma a užívat si tady?"natáhne celé tělo na křesílku a založí si ruce za hlavu.
"Mám dojem, že sis užil dost včera."rýpnu si, nemám ráda, když mi někdo říká, že jsem nudná holka, která si neumí užívat.
"A co to zopakovat, akorát, že bych se krotil?" Jak bych mohla odmítnout!?
Dnes jsme začali večeřet později, okolo sedmé hodiny. Sice jsme už nebyli tak slavnostně oblečeni, ale to na kouzlu okamžiku neubíralo. Zase jsme tančili a zase jsme se šli projít okolo jezera. Bylo to stejné avšak lepší než včera. Bavíme se o tom, jak se nám dnešní den líbil. A taky o tom, že se ani jednomu z nás odtud nechce zpět.
"Ten Měsíc je tu stejně nejlepší, jak se říká."zastavuji se nad jeho krásou.
"Je…a vidíš Velký vůz? Nikdy jsem ho takhle dobře neviděl."
"Ty znáš i hvězdy a souhvězdí?!"
"Jenom ty největší…"stoupá si ke mně ze zadu a rukou mi ukazuje, kde leží jaká souhvězdí. Chudák, kdyby věděl, že ho vůbec nevnímám...
"Jak se jmenuje támhleto souhvězdí? To jak vypadá jako srdce?"
"Vedle Střelce?"
"Kde že?"otáčím na něj hlavu a přitiskávám se na něj boky-včera v noci jsem se opravdu nemýlila. Michael zmlkl. Zadíval se mi do očí, jednou rukou mě objal okolo bříška, druhou mi položil na krk. Pomalu se ke mně naklání, jdu mu naproti. Naše rty se opět zpojují, líbá krásně.
"Takže nevíš, jak se to jmenuje?"kroutím hlavou a šibalsky se usměju.
"No to nevím, ale vím, že ty jsi ta nejukecanější Angličanka, kterou jsem kdy poznal."znovu mě líbá, aby mě umlčel. Sklání se, aby si mě mohl vzít do náruče. Cítím se skvěle, přesně tak, jak mi řekla matka. Cítím, že je to ten chlap. Je to on.
Na nohy mě pokládá až u něj v ložnici. Mířím ke dveřím, že je zavřu, ale chytá mě za ruku a přitahuje si mě k sobě: "Nikdo tu přeci není…Nikdo tě neuslyší, až budeš křičet."ladí správnou atmosféru svými řečičkami.
"Napustíme si vanu?"sotva větu dořeknu, Mike je už v koupelně a pouští vodu. Když se vrací objímá mě ze zadu, dlaně mi pokládá na bříško a podbřišek a posévá mi šíji polibky klesajícími ke klíční kosti, já mu pokládám ruku na krk, při čemž zakláním hlavu a druhou mu jezdím po straně stehna. Rozepíná mi zip na šatech a nechává je pomalu spadnout na zem a už před ním stojím jen v kalhotkách. Otáčím se k němu a pouštím se do svlékání jeho. Rozepínám mu jeden knoflík po druhém. Rozpojuji naše rty… Ty polibky jsou tak úžasné, vlhkými rty se otírá o ty mé, zuby mi jemně skousává spodní, plný ret a jazykem dráždí ten můj, chutná sladce…Moc sladce. Dlaně mi mu zajedu pod košili a šikovným obratem mu ji shodím spolu se sakem. Konečně mám na odiv jeho hrudník a silné vymodelované paže. Voda ve vaně už je napuštěná, pomalu z ní stoupá nebezpečně vypadající pára, ale teplota je přívětivá, na hladině se pohupuje jemná po šeřících voňavá pěna, lezeme do vany, Mike usedá do zadu a já si sedám před něj. Vidím na něm nedočkavost což je milé vědět... Ruku má položenou na břichu těsně nad podbřiškem, ale prsty se ho dotýká. Jemné doteky jsou pro mě jako nepatrným drážděním smyslů, v druhé ruce drží houbičku namydlenou mýdlem a pomalu, krouživými pohyby začíná od krku a klesá čím dál tím víc dolů k mým ňadrům. Zpočátku je obkrouží velkým kruhem a spolu se zmenšováním se dostává k mým bradavkám. Odkládá houbičku, nanáší mi na prsa vodu, aby se zbavil přebytečné pěny, a bere je do rukou.
Ukazováčkem spolu s palcem mi mačká bradavky a při tom mě líbá. Doufám, že při doteku na mých prsech necítil, jak moc mi bije srdce. Bože, chci ho, ale chci, abych na naše poprvé vzpomínala jako na nezapomenutelnou soulož. Popravdě řečeno on už mě zřejmě asi taky chce, na mém pozadí totiž cítím něco tvrdého a koleno to nebude. K čertu s tím! Otáčím se k němu čelem, stále ho líbám a rukou zajíždím pod hladinu vody k jeho klínu. Druhou rukou mu hladím stehno. Nedočkavě mě k sobě tiskne celým tělem, přitahuje si mě za zadek, rukama si mě pevně obmotává, rty mi líbá bradavky, které se pod jeho náporem vyklenuly. Naše intimní místa se občas letmě dotknou, což moje očekávání jen a jen stupňuje. Bere do ruky penis a vkládá mi ho mezi nohy, párkrát s ním přejede až od klitorisu k hýždím. Chytám mu obličej do dlaní, čelem se opírám o jeho a špitám: "Michaele, chci tě…"
"Chci tě hned."v jeho hlase je slyšet mírné ochraptění vášní a i jeho dech se zdá být rychlejší. Osušíme se jen z většího a v políbení uleháme na postel. Je už večer a tak se v pološeru nestydím, ale Michael vzápětí co mi tato myšlenka prolétla hlavou, rozsvěcí.
"Zhasni…"
"Proč? Jsi tak krásná, dokonalá… Chci tě vidět…." usmívá se a hladí mě po mých křivkách. Usměju se taky a nechám ho v jeho roztomilém omylu. Lehá si na mě, jeho polibky jsou vášnivější než ve vaně, je už opravdu nadržený, rukou si nejdřív osahá můj klín a třemi prsty do mě vnikne. Zhluboka se nadechnu a prohnu se v zádech. Tak tohle bude ještě síla! Po pár stejně napodobených pohybech jeho šikovnými prsty jsem už naprosto vlhká. Michaelovi se líbí, že jsem z něj hotová, jak dobře to umí a chce mě dostat do úplného opojení, do konce, proto přidává i masáž klitorisu palcem. To netrvá dlouho a vyvrcholím, teplo z mého klína a podbřišku se přesouvá po celém těle nervy a končí v prstech na nohách, jež se pod silou rozkoše kroutí, a já je nemůžu ovládat, párkrát cuknu celým tělem pod náporem.
"Och, Michaele…"udýchaně se usměju a podívám se na něj. Na tváři má pyšný úsměv, je spokojený sám se sebou a s tím, že mě tak udělal. Zase ho začínám líbat a do ruky beru jeho penis. Jezdím pomalu nahoru a dolů…Michael mi mezitím osahává prsa a po chvíli beznadějně řekne: "Už ti ho tam musím dát…" Hodím obočím a jsem stejně tak nedočkavá jako on. Roztahuji nohy a nasliněními prsty si rozestírám sliny po pochvě, on mě napodobí a pomalu do mě strká špičku svého penisu. Oba dva stejně vzdychneme, Michael se ke mně přiblíží s polibkem a na okamžik se opře čelem o to mé. Pomalu do mě zastrkává i zbytek penisu. Je docela dost široký a dlouhý na mě možná až trochu moc, černocha jsem ještě nikdy neměla a Evropani nejsou tak velcí.
"Au…"zaúpím, ale nechci ho tak znervóznit, vím, že ho pojmu, ale i tak to zabolelo a ještě furt bolí.
"Bolí to?"zareaguje ohleduplně na mou poznámku a trochu ode mne couvá. Kroutím hlavou, chytám ho za zadek a táhnu ho k sobě zpět.
"Jenom trošku pomaleji, prosím…"
"Omlouvám se…budu jemnější."políbí mě jako omluvu a pohladí po tváři. Je tak ohleduplný… Opravdu ho miluji. A jak řekl i udělal. Byl pomalejší a jemnější, ale i tak mě to bolelo jak čert, ale po pár zásunech jsem sizvykla. Uronila jsem asi jednu nebo dvě slzy, ale vše už je pořádku. I jeden jediný sebemenší pohyb se mnou dělá divy, je ve mně nejhlouběji, jak kdo kdy byl a já chci ještě víc. Převalíme se opačně a já si na něj sedám. Klekám si a on do mě přiráží a přiráží čím dál tím víc a hlouběji. Vždy když si myslím, že už se hlouběji dostat nemůže, mýlím se. V obličeji je už zarudlý a tak iniciativu přebírám já. Úplně na něj dosedám, hrudníkem si lehám na něj a líbám ho, zatímco zadečkem jezdím dopředu a dozadu. To ho přivádí téměř do extáze, jeho vzdychání je čím dál tím víc výraznější a silnější. Znovu měníme pozici v lžíce. Michael se ujal pozice, kdy mi hladí ňadro a druhou rukou mi opět masíruje naběhlý klitoris, já zakláním hlavu pro lepší pozici na líbání. Oba už jsme téměř u konce a proto mu říkám: "Už budu…" v tom se Michael zastavuje, ale penis ve mně stále nechává.
"Prosím, už skoro budu, udělej mě!"
"Víš, jak dlouho si nechala čekat mě? Teď si to odpykáš."směje se a přitom mi okusuje bradavku.
"Michaele, prosím…prosím. Šukáš nejlíp! Prosím!"
"Dobře, zlato…"slitovává se nade mnou. Vyndává penis ven a opět s ním pomalu vniká dovnitř. Zrychluje pohyby a dovádí mě do konečného orgasmu, moje tělo se opět neovládá a prožívá ten nejkrásnější pocit na světě. Svoji ohromující rozkoš eliminuji zarytím nehtů do jeho paže. Udýchaně celá lehám na matraci, ale Michael ještě nekončí, chvíli pokračuje a udělá se do mě taky. Vím, jak muži milují ještě po orgasmu oral a tak mu jdu vstříc. Vkládám si jeho penis do úst až do krku, zbytek co se mi do něj nevejde, masíruji rukou nahoru a dolů a k tomu mu ještě masíruji varlata, Michael se rozkřičí na celý dům, jak moce se mu to líbí. A znovu je tu ten stejný tón hlasu, jaký měl při prvním orgasmu. Dělá se mi do pusy, ale já neucukávám ba naopak, snažím se ještě víc a strkám si jeho úd o trošku hlouběji. Pár vteřin po jeho vyvrcholení ho ještě dráždím a potom ulehám vedle něj. Michael opravdu sotva dýchá.
"Tak krásně kouříš… Páni dva orgasmy za minutu… Tohle byl ten nejsilnější, co jsem kdy zažil…"
"Nápodobně..."naprosto s ním souhlasím a unaveně se k němu tulím.
"Moc se omlouvám…doufám, že to nebolelo moc…"
"Hele, prožila jsem dva orgasmy! Vše je zapomenuto!"opravdu mě už nic nebolí. Bere mi bradu a otáčí si mě k sobě, aby mě mohl políbit.
"Miluju tě."znovu jsou tu ty slova.
"Já tebe taky. Moc." A tak se to stalo. To bylo poprvé, co jsme si to řekli, ne opilí, ale pod vlivem…pod vlivem lásky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Simoňka Simoňka | E-mail | Web | 17. července 2014 v 17:50 | Reagovat

som mŕtva... :-P  :-P  :-P  :-P neskutočné!!!...Nato, že máš 16 nemení na fakte, že tento diel je 18+....to našťastie spĺňam... ale som kaput, odrovnaná a ticho závidím, vidím všetko, úplne VŠETKO!!! :-D  :-D och, Michae, posteľ, boha... :-D  :-D  :-D ešte, ešte ešte jeden diel!!! :-P  :-P  :-P

2 vercajackson vercajackson | Web | 17. července 2014 v 17:53 | Reagovat

:-D říkala jsem, že s dalšími díly to bude zase na dýl... :-D dneska si dávám přestávku, píšu od doby, co jsem se vrátila z dovolené a nezastavila jsem se. Zítra už budu ale zase pokračovat... :-)

3 vercajackson vercajackson | Web | 17. července 2014 v 18:49 | Reagovat

A doufám, že jsem splnila tvoje představy, když jsi na to musela čekat tak dlouho :-D

4 Simoňka Simoňka | E-mail | Web | 17. července 2014 v 21:38 | Reagovat

[3]: Splnila... keby len to... som viac, ako len spokojná... som priam uspokojená!!! :-D  :-D  :-P takýchto kapitol čo najviac!!! :-P  :-P

5 Anna-Marie Anna-Marie | E-mail | Web | 18. července 2014 v 22:37 | Reagovat

Víš, původně jsem chtěla psát o těch lvech, ale jistě uznáš, že to nejde. A Rose by mohla opravdu být profesionální lhářka. Ten zbytek...prostě páni. Já si musím začít dávat pozor, na jakých stránkách zanechávám své komentáře, ještě by mohla nějaká tajná služba nebo nějací moji známí přijít na to, že čtu takováhle péčka. :-D

A konečně si to řekli pod tím nejkrásnějším vlivem na světě. :-)

6 vercajackson vercajackson | Web | 18. července 2014 v 22:42 | Reagovat

[5]:

Díky...

7 Anna-Marie Anna-Marie | E-mail | Web | 18. července 2014 v 22:45 | Reagovat

[6]: Tedy já to nemyslela nijak zle, doufám, že to tak nevyznělo! Napsala jsi to velmi, velmi živě a procítěně. Je to skvělá kapitola, nemyslela jsem to vůbec zle. A souhlasím se Simoňkou. :-)

8 vercajackson vercajackson | Web | 18. července 2014 v 22:49 | Reagovat

Ne! V poho. :-D jenom jsem zaujata sledováním filmu :-D Děkuju...no, já nevím, mě to nepřijde zas až tak skvělé. Inspirovala jsem se ostatníma příběhama. :-)

9 Simoňka Simoňka | E-mail | Web | 19. července 2014 v 0:18 | Reagovat

[8]: Nezáleží na tom, či to máš prečítané, osledované z filmu, alebo prežité, ide o niečo viac ide o to, že to píšeš z lásky k MJ :-P to je prvoradé... to či to zažité máš alebo nie, je jedno, alebo či máš 16..19...25..alebo 40 je to jedno, ide o vyjadrenie sa a o to, že príbeh sa posúva ďalej, je to napísané krásne a z lásky k MJ :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama